DebitursDebiturs
Forgot password?

DABAKLAR HOTEL 4*

Достапност на аражманот

Vetëm 900 m larg plazheve publike të Kusadasi, Hoteli Dabaklar ofron dhoma me ajër të kondicionuar me Wi-Fi falas. Objektet përfshijnë një pishinë të hapur, palestër, sauna dhe një banjë turke. Dhomat elegant të Hotel Dabaklar janë të pajisura me TV satelitor dhe një minibar. Do banjo vjen me një banjë, tharëse flokësh dhe tualet. Dhomat gjithashtu ofrojnë një ballkon. Restoranti shërben ushqim si një shuplakë e hapur. Lounge bar ofron një shumëllojshmëri të pijeve alkoolike dhe jo-alkoolike. Lëngjet e shëndetshme të frutave sigurohen nga barra e vitaminave. Hoteli ndodhet në qendër të qytetit dhe stacioni më i afërt i autobusit është vetëm 150 m larg. Mysafirët mund të vizitojnë qytetin antik të Efesit, vetëm një makinë 20-minuta nga hoteli. Selcuk Efes Aeroporti është 18 km larg.
Термини Цена по лице
06.07.20203,850ден
Хотел
4 ѕвезди
Турција
Кушадаси
00389 72 311 810
14:00
12:00
1 вечери
DABAKLAR HOTEL / 4* / KUSADASI  
HALF BOARD / EUR 01.11.2020
31.03.2020
01.04.2020
15.05.2020
16.05.2020
04.06.2020
05.06.2020
05.07.2020
06.07.2020
25.08.2020
26.08.2020
20.09.2020
21.09.2020
31.10.2020
STANDART ROOM
P.P.IN DOUBLE ROOM 16 20 23 26 35 29 21
DOUBLE ROOM 32 40 46 52 69 58 42
DOUBLE ROOM+EXTRA BED 43.2 54 62 70.2 92 77 56
SINGLE ROOM 24 30 34.5 39 52 43 32
1+1 CHD (0-6,99) 24 30 34.5 39 52 43 32
1+1 CHD (7-12,99) 32 40 46 52 69 58 42
1+2 CHD (0-6,99) (0-6,99) 32 40 46 52 69 58 42
1+2 CHD (0-6,99) (7-12,99) 32 40 46 52 69 58 42
1+2 CHD (7-11,99) (7-11,99) 32 40 46 52 86 58 53
2+1 CHD (0-6,99) 32 40 46 52 69 58 42
2+1 CHD (7-12,99) 40 50 57.5 65 86 72 53
2+2 CHD (0-6,99) (0-6,99) 40 50 57.5 65 86 72 53
2+2 CHD (0-6,99) (7-12,99) 40 50 57.5 65 86 72 53
2+2 CHD (7-6,11.99) (7-11,99) 48 60 69 78 103 86 63
RELEASE DAYS 3 5 7 7 5 3 3

 

Политика на DABAKLAR HOTEL 4*

14:00
12:00

Услугите на DABAKLAR HOTEL 4*

 • WI FI
 • БАЗЕН
 • КЛИМАТИЗАЦИЈА
 • ТЕЛЕВИЗИЈА
 • ТЕЛЕФОН
 • ТОПЛА КАДА
 • ФРИЖИДЕР

Преглед на оценки (0 оценки)

DABAKLAR HOTEL 4* Кушадаси, Турција

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

 • Бизнис
 • Двојки
 • Семејство
 • Пријатели
 • Соло