DebitursDebiturs
Forgot password?

УЖИВАЈ ВО НАШИТЕ АРАНЖМАНИ

ЗЕМИ ПОПУСТ ЗА РАНО РЕЗЕРВАЦИЈА

ПРЕГЛЕДАЈ НАШИ АРАНЖМАНИ

Препорачани аранжмани

Топ понуди

⚜️ Ofertë Speciale për Stamboll ⚜️Истанбул Турција

Ofertë Speciale për Stamboll 3 ditë / 2 netë Nisja bëhet çdo të enjte në ora 17:00h Çmimi = 79€

цена од0ден

ИЗБЕРИ
Asena Hotel 3*Кушадаси Индивидуални Турција

Located at the Ladies Beach, Asena Hotel is set on the Aegean coast overlooking the turquoise waters of the sea.

цена од3,720ден

ИЗБЕРИ
Hotel Nimfa-Rusalka 2* – Sunny BeachСончев Брег Бугарија

Хотел “Нимфа Русалка” 2* се наоѓа  на убава локација помеѓу Несебар и  Сончев Брег,на првата линија од морето околу 120 м.во близина на Какао Бич. Хотелот располага со 1/2  студиа  и  1/2  +

цена од7,378ден

ИЗБЕРИ
Hotel Ryor 3* – Sunny BeachСончев Брег Бугарија

Хотел “Риор” 3* се наоѓа во централниот дел на Сончев Брег,на 100 м.од Хотел Кубан и 300 м.од плажа. Хотелот

цена од7,440ден

ИЗБЕРИ
Hotel Princ 4*Драч Албанија

Offering a sun terrace and views of the sea, Hotel Princ is located in Golem. The hotel is set 700

цена од1,430ден

ИЗБЕРИ
Hotel Kupola – SpileДрач Албанија

Airport shuttle Spille Beach, 5004,Spille, Albania – Excellent location Edhe ketë vit, vazhdon oferta tradicionale nga hotel Kupola në Spile për bregdetit

цена од1,550ден

ИЗБЕРИ

Задоволството на нашите клиенти

  • Ова е трет пат што користам Дебитурс за патување, многу добар тим, организиран и многу љубезни луѓе. Ми се допаѓа тоа што секогаш се достапни и спремни за помош при патување.

    Бујар Адеми
  • Минатото лето ни предложија хотел за Албанија што не ми се веруваше дека ке биде толку добар хотел. Дебитурс е агенција што знае што да предложи и тоа со многу добра цена.

    Христина Ристевска
  • Турција е многу убаво место, но и поубаво кога се патува со Дебитурс.

    Моника Георгиевска

Избор на аранжмани од нашите патници

Кажи ни каде сакаш да патуваш.

promo box image3