DebitursDebiturs
Forgot password?

УЖИВАЈ ВО НАШИТЕ АРАНЖМАНИ

ЗЕМИ ПОПУСТ ЗА РАНО РЕЗЕРВАЦИЈА

ПРЕГЛЕДАЈ НАШИ АРАНЖМАНИ

Препорачани аранжмани

Топ понуди

В И Е Н АВиена Аустрија

АВТОБУСКИ ПРОГРАМИ  8МИ МАРТ / ВИЕНА  термин: 08.03 – 2ноќи | 129€ / 7.998мкд сигурна реализација  Автобус 5 дена / 2 ноќи

цена од8,618ден

ИЗБЕРИ
И С Т А Н Б У ЛИстанбул Турција

Истанбул – најкосмополитски град во светот, град на контрасти, единствен град кој ги преплавува сите сетила. Истанбул пречекува опсипан со светлина,

цена од6,138ден

ИЗБЕРИ
Alva Donna World Palace 5*Анталија Турција

цена од0ден

ИЗБЕРИ
Hotel Baya Lara -AntalyaАнталија Турција

цена од0ден

ИЗБЕРИ
Bohemi Hotel – Soncev bregСончев Брег Бугарија

На 350 метри од прекрасна песочна плажа и познатиот ДИСКО КЛУБ ЛАЗУР, лоциран е хотелот БОХЕМИ 3+*, во познатиот туристички

цена од0ден

ИЗБЕРИ
Вила “VANGELIS” – ЛептокариjаЛептокарија Грција

Вила “VANGELIS” – Лептокариjа Вила “VANGELIS” се наоѓа на 150m од плажа, веднаш до хотел “Eleni” во Лептокарија. Располага со двокреветни и трокреветни студија.. апартман

цена од2,790ден

ИЗБЕРИ
Vila Panorama – HaniotiХаниоти Грција

Вила Панорама е нов објект на главниот влез во Ханиоти и е одалечена од плажа околу 7 мин. Вилата располага

цена од0ден

ИЗБЕРИ
Hotel FlorenceВалона Албанија

Kjo pronë është 1 minuta më këmbë nga plazhi. Hotel Florence ndodhet në Valona dhe ofron WiFi falas në të

цена од2,852ден

ИЗБЕРИ

Задоволството на нашите клиенти

  • Ова е трет пат што користам Дебитурс за патување, многу добар тим, организиран и многу љубезни луѓе. Ми се допаѓа тоа што секогаш се достапни и спремни за помош при патување.

    Бујар Адеми
  • Минатото лето ни предложија хотел за Албанија што не ми се веруваше дека ке биде толку добар хотел. Дебитурс е агенција што знае што да предложи и тоа со многу добра цена.

    Христина Ристевска
  • Турција е многу убаво место, но и поубаво кога се патува со Дебитурс.

    Моника Георгиевска

Избор на аранжмани од нашите патници

Кажи ни каде сакаш да патуваш.

promo box image3