DebitursDebiturs
Forgot password?

ВИКЕНД ВО КОПАОНИК

Достапност на аражманот

Apart Hotel Kopaonik                                                 http://www.kopapartmani.co.rs/ 
Датум  Цена 
22.01-24.01  80 HB 
29.01-31.01  80 HB 
05.02-07.02  80 HB 
12.02-14.02   80€ HB      
19.02-21.02   80 HB 
26.02-28.02   80 HB 
Сопствен превоз се одбива 15 
 
Во цената е вклучено:   Во цената не е вклучено: 
                                                                      2 Ноќевања со појадок и вечера   Туристичка такса по ден на рецепција  1€ За деца до 15 год 0.5    
Сместување во http://kopapartmani.co.rs/                                                                        Трансфер до ски терените 3€ (RT) 
Автобуски превоз Скопје-Брзече-Скопје  Ски карта 
Скијачница за чување на опрема   Моторна санка 1час - 60 
 
Ски карти 
Возрасни 12-64 години  Деца 6-11 години 
Дневна          29,3  Дневна            21,5 
2-дневна       55  2-дневна         38,1 
3-дневна       78,6  3-дневна         53,4 
 Услови за деца  *Деца до 2 г. (во придружба на две возрасни лица) бесплатно  *Деца од 2 до 6 г. (во придружба на две возрасни лица) плаќаат 50 % од дадената цена  *Деца од 6 до 9 г.(во придружба на две возрасни лица),плаќаат 70 % од дадената цена   Користење само превоз Скопје-Копаоник-Скопје: 40  / Еден правец 30 /   Деца до 7год бесплатно    Се патува преку Косово со лична карта и почитување на протоколите за превоз  Влез во Србија без PCR тест согласно со одлуката донесена на 14.01.2021 
Термини Цена по лице
21.01.20214,960ден
Апартамент
2 ѕвезди
Србија
Копаоник
0038972311810
14:00
12:00
2 вечери

Aparthotel Kopaonik се наоѓа во Брзече, 16км од ски стазите на Копаоник и е директно поврзан со Гондола која се наоѓа 300м од хотелот и води од Бела Река(Брзече) до Мали караман(Копаоник) 

Цената на жичарата е вклучена во ски картата  

Секоја соба е опремена со брачен или два одделни кревети, wifi, фрижидер,  сопствен тоалет и кујна  

Скиите може да се чуваат во скијачницата од самиот хотел  

Појадокот и вечерата се служат во ресторанот   

 1 Ден Скопје- Копаоник             

Состанок на групата во 06:00 часот на Дрво Декор. Поаѓање кон Kопаоник преку Косово. Пристигнување во Брзече-Копаоник во предпладневните часови. Сместување во хотел. www.kopaapartmani.co.rs. Индивидуални активности, скијање и разновидни забави Вечера. Ноќевање. 

2 Ден Копаоник            

Појадок.  Индивидуални активности, скијање и забави што ги нуди најубавиот туристички центар на Балканот. Вечера. Ноќевање. 

3 Ден  Kопаоник – Скопје            

Појадок. Индивидуални активности, скијање и разновидни забави. Во 16:00часот заминување за Македонија и пристигнување во вечерните часови. 

Политика на ВИКЕНД ВО КОПАОНИК

14:00
12:00

Услугите на ВИКЕНД ВО КОПАОНИК

  • WI FI
  • БЕСПЛАТЕН ПОЈАДОК
  • КЛИМАТИЗАЦИЈА
  • ТЕЛЕВИЗИЈА
  • ФРИЖИДЕР

Преглед на оценки (0 оценки)

 
Во цената е вклучено:   Во цената не е вклучено: 
                                                                      2 Ноќевања со појадок и вечера   Туристичка такса по ден на рецепција  1€ За деца до 15 год 0.5    
Сместување во http://kopapartmani.co.rs/                                                                        Трансфер до ски терените 3€ (RT) 
Автобуски превоз Скопје-Брзече-Скопје  Ски карта 
Скијачница за чување на опрема   Моторна санка 1час - 60 
 
Ски карти 
Возрасни 12-64 години  Деца 6-11 години 
Дневна          29,3  Дневна            21,5 
2-дневна       55  2-дневна         38,1 
3-дневна       78,6  3-дневна         53,4 
  Услови за деца  *Деца до 2 г. (во придружба на две возрасни лица) бесплатно  *Деца од 2 до 6 г. (во придружба на две возрасни лица) плаќаат 50 % од дадената цена  *Деца од 6 до 9 г.(во придружба на две возрасни лица),плаќаат 70 % од дадената цена    Користење само превоз Скопје-Копаоник-Скопје: 40  / Еден правец 30 /   Деца до 7год бесплатно     Се патува преку Косово со лична карта и почитување на протоколите за превоз  Влез во Србија без PCR тест согласно со одлуката донесена на 14.01.2021 

ВИКЕНД ВО КОПАОНИК Копаоник, Србија

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

  • Бизнис
  • Двојки
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло