DebitursDebiturs
Forgot password?

OMER HOLIDAY RESORT

Достапност на аражманот

Термини Цена по лице
03.07.20203,750ден
Хотел
4 ѕвезди
Турција
Кушадаси
00389 72 311 810
14:00
12:00
1 вечери

OMER HOLIDAY RESORT 4*

Një nga shitësit më të mirë në Kusadası!
E vendosur në një zonë të qetë në Kusadasi, Omer Holiday Resort ofron një plazh privat dhe 2 restorante me pamje nga deti. Ajo ka një banjë turke, një sauna dhe dhoma me ajër të kondicionuar me TV satelitor. Hoteli ofron një pishinë të madhe noti me rrëshqitje, cadra, shtretër dielli dhe jastekë.

Dekoruar me ngjyra të buta, dhomat e Omer Holiday ofrojnë banjë të mermer me tharëse flokësh. Të gjitha dhomat kanë një ballkon ose një oborr spanjol, dhe disa dhoma gjithashtu kanë një dush spa.

Restoranti Detar dhe à la carte Restoranti Yelken shërbejnë peshk, enët italiane dhe meksikane. Mysafirët mund të gëzojnë një pije ose një meze të lehtë në plazh dhe bare pishina. Kafeneja Osmane gjithashtu ofron pije. Pije, pjata të lehta, biskota dhe shumëllojshmëri të snacks shërbehen gjatë gjithë ditës.

Vizitori mund të vizitojë palestrën ose të luajë tenis në Omer Holiday. Shfaqjet ditore dhe të natës kryhen nga ekipi i argëtimit të hotelit dhe ekziston gjithashtu një disko në vend. Mysafirët mund të shijojnë ditën në plazh të pajisur me cadra, shtretër dielli dhe jastekë. Peshqirët në plazh janë dhënë për komoditetin tuaj. Ka edhe lehtësira në vend për të luajtur basketboll dhe volejboll plazhi. Stafi miqësor në Mini Club do të jetë i lumtur të argëtojë fëmijët tuaj me aktivitete dhe lojëra. Një shesh lojrash është në dispozicion në vend.

Ju mund të të pushojnë në banjë turke dhe sauna turke të hotelit me rezervim. Larmi trajtimesh bukurie dhe terapi masazhesh ofrohen sipas kërkesës me një shtesë.

Omer Holiday është vetëm 5 km larg nga qendra e Kusadasi-it, dhe Qyteti i lashtë i Efesit është 26 km larg. Pamukkale është 189 km me travertina të bukura. Aeroporti Izmır Adnan Menderes është 80 km nga prona, ndërsa Aeroporti Bodrum Milas është 119 km larg. Parkim falas është në dispozicion në vend.

 

OMER HOLIDAY RESORT / 4* / KUSADASI << INDEX
ALL INCLUSIVE / EUR 23.04.2020
09.05.2020
10.05.2020
05.06.2020
06.06.2020
19.06.2020
20.06.2020
03.07.2020
04.07.2020
21.08.2020
22.08.2020
11.09.2020
12.09.2020
25.09.2020
26.09.2020
05.10.2020
06.10.2020
31.10.2020
CLUB STANDART ROOM
P.P IN DOUBLE ROOM 30 42 54 60 76 60 54 42 30
DOUBLE ROOM 60 84 108 120 152 120 108 84 60
DOUBLE ROOM+EXTRA BED 81 113.4 145.8 162 205 162 145.8 113.4 81
SINGLE ROOM 45 63 81 90 114 90 81 63 45
1+1 CHD (0-12,99) 45 63 81 90 114 90 81 63 45
1+2 CHD (0-12,99) (0-2,99) 45 63 81 90 114 90 81 63 45
1+2 CHD (0-12,99) (3-12,99) 60 84 108 120 152 120 108 84 60
2+1 CHD (0-12,99) 60 84 108 120 152 120 108 84 60
2+2 CHD (0-12,99) (0-2,99) 60 84 108 120 152 120 108 84 60
2+2 CHD (0-12,99) (3-12,99) 75 105 135 150 190 150 135 105 75
SUPERIOR ROOM
P.P IN DOUBLE ROOM 35 45 57 63 79 63 57 45 35
DOUBLE ROOM 70 90 114 126 158 126 114 90 70
DOUBLE ROOM+EXTRA BED 94.5 121.5 154 170.1 213.4 170.1 154 121.5 94.5
SINGLE ROOM 52.5 67.5 85.5 94.5 118.5 94.5 85.5 67.5 52.5
1+1 CHD (0-12,99) 52.5 67.5 85.5 94.5 118.5 94.5 85.5 67.5 52.5
1+2 CHD (0-12,99) (0-2,99) 52.5 67.5 85.5 94.5 118.5 94.5 85.5 67.5 52.5
1+2 CHD (0-12,99) (3-12,99) 70 90 114 126 158 126 114 90 70
2+1 CHD (0-12,99) 70 90 114 126 158 126 114 90 70
2+2 CHD (0-12,99) (0-2,99) 70 90 114 126 158 126 114 90 70
2+2 CHD (0-12,99) (3-12,99) 87.5 112.5 142.5 157.5 197.5 157.5 142.5 112.5 87.5
FAMILY DE LUXE CLUB  ROOM
1 ADULT 90 124 160 178 226 178 160 124 90
2 ADULT 90 124 160 178 226 178 160 124 90
3 ADULT 90 124 160 178 226 178 160 124 90
4 ADULT 108 149 192 213 271 213 192 148 108
1+1 CHD (0-12,99) 90 124 160 178 226 178 160 124 90
1+2 CHD (0-12,99) (0-12,99) 90 124 160 178 226 178 160 124 90
1+3 CHD (0-12,99) (0-12,99) (0-12,99) 90 124 160 178 226 178 160 124 90
2+1 CHD (0-12,99) 90 124 160 178 226 178 160 124 90
2+2 CHD (0-12,99) (0-12,99) 90 124 160 178 226 178 160 124 90
2+3 CHD (0-12,99) (0-12,99) (0-12,99) 106 145 186 207 263 207 186 144 106
3+1 CHD (0-12,99) 90 124 160 178 226 178 186 124 90
3+2 CHD (0-12,99) (0-2,99) 90 124 160 178 226 178 160 124 90
3+2 CHD (0-12,99) (3-12,99) 106 144 186 207 263 207 186 144 106
FAMILY DUBLEX ROOM
1 ADULT 90 124 160 178 226 178 160 124 90
2 ADULT 90 124 160 178 226 178 160 124 90
3 ADULT 90 124 160 178 226 178 160 124 90
4 ADULT 108 148 192 213 271 213 193 148 108
5 ADULT 126 172 223 248 332 248 223 170 126
1+1 CHD (0-12,99) 90 124 160 178 226 178 160 124 90
1+2 CHD (0-12,99) (0-12,99) 90 124 160 178 226 178 160 124 90
1+3 CHD (0-12,99) (0-12,99) (0-12,99) 90 124 160 178 226 178 160 124 90
2+1 CHD (0-12,99) 90 124 160 178 226 178 160 124 90
2+2 CHD (0-12,99) (0-12,99) 90 124 160 178 226 178 160 124 90
2+3 CHD (0-12,99) (0-12,99) (0-12,99) 106 144 186 207 263 207 186 144 106
3+1 CHD (0-12,99) 90 124 160 178 226 178 160 124 90
3+2 CHD (0-12,99) (0-2,99) 90 124 160 178 226 178 160 124 90
3+2 CHD (0-12,99) (3-12,99) 106 144 186 207 263 207 186 144 106
4+1 CHD (0-12,99) 108 148 192 213 271 213 192 148 108
RELEASE DAYS 1 3 3 5 7 5 3 3 1
EARLY BOOKINGS;
Booking/Sale period Accommodation period EBD Payment/Sale period Pym Date PYM % Pym Date2 PYM2 % Room Type Type
8/1/2019 12/31/2019 4/23/2020 10/31/2020 30% 8/1/2018 12/31/2019 1/10/2020 80% ALL Arrival
1/1/2020 1/31/2020 4/23/2020 10/31/2020 25% 1/1/2020 1/31/2020 2/10/2020 60% ALL Arrival
2/1/2020 2/29/2020 4/23/2020 10/31/2020 15% 2/1/2020 2/29/2020 3/10/2020 50% ALL Arrival
3/1/2020 4/30/2020 4/23/2020 10/31/2020 10% 3/1/2020 4/30/2020 5/10/2020 50% ALL Arrival

Политика на OMER HOLIDAY RESORT

14:00
12:00

Услугите на OMER HOLIDAY RESORT

  • WI FI
  • БАЗЕН
  • КЛИМАТИЗАЦИЈА
  • ТЕЛЕВИЗИЈА
  • ФИТНЕС ОБЈЕКТ

Преглед на оценки (0 оценки)

OMER HOLIDAY RESORT Кушадаси, Турција

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

  • Бизнис
  • Двојки
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло