DebitursDebiturs
Forgot password?

KOLOVERI 3*

Достапност на аражманот

Термини Цена по лице
09.07.20208,990ден
Хотел
3 ѕвезди
Албанија
GOLEM
00389 72 311 810
14:00
12:00
1 вечери
HOTEL KOLOVERI FB 7 NETE
145 EURO

Kolaveri Resort ofron strehim me një restorant, parkim falas privat, një pishinë të hapur sezonale dhe një palestër në Golem, 200 metra nga Mali dhe Robit Beach. Ky vendpushim 3 yje ka një bar dhe dhoma me ajër të kondicionuar me pa Wi-Fi dhe një banjo private. Një kopsht është në dispozicion të mysafirëve.

Dhomat e vendpushimit kanë një gardërobë. Të gjitha dhomat në Resort Kolaveri kanë TV kabllor.

Vizitorët e pronës mund të gëzojnë një mëngjes kontinental ose shuplakë.

Qerret Beach është më pak se 1 km nga Kolaveri Resort, ndërsa Golem Beach është një shëtitje 14-minuta larg. Aeroporti më i afërt është Aeroporti Ndërkombëtar Nënë Tereza e Tiranës, 43 km larg vendpushimit. Një transferim aeroporti është në dispozicion me një kosto shtesë.

Политика на KOLOVERI 3*

14:00
12:00

Услугите на KOLOVERI 3*

 • WI FI
 • БАЗЕН
 • БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ
 • КЛИМАТИЗАЦИЈА
 • ТЕЛЕВИЗИЈА
 • ТЕЛЕФОН

Преглед на оценки (0 оценки)

KOLOVERI 3* GOLEM, Албанија

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

 • Бизнис
 • Двојки
 • Семејство
 • Пријатели
 • Соло