DebitursDebiturs
Forgot password?

HOTEL”DRILONI”

Достапност на аражманот

  BB       35       44       53
HB
FB
Термини Цена по лице
01.06.20193,782ден
Хотел
Албанија
Ксамил
00389 72 311 810
14:00
12:00
7 вечери

Hoteli gjnedet ne qender te Ksamilit largesia nga plazhi eshte 200m. Dhomat jane dushe dhe treshe jane te te pajisura me ajer te kondicionuar,frigorifer, tv kablovik , wifi, ballkon.hoteli posedon restornat dhe parking.


 Хотелот се хаоѓа во центарот ксамили е на 200 м од плажата. собите се двокреветнии трокреветни и опременисо клима уред, фрижедер,кабловски тв ,wifi, балкн. хотелот располага со ресторант ,мини маркет и паркинг.

 

Политика на HOTEL”DRILONI”

14:00
12:00

Услугите на HOTEL”DRILONI”

  • WI FI
  • БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ
  • КЛИМАТИЗАЦИЈА
  • ТЕЛЕВИЗИЈА
  • ФРИЖИДЕР

Преглед на оценки (0 оценки)

HOTEL”DRILONI” Ксамил, Албанија

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

  • Бизнис
  • Двојки
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло