DebitursDebiturs
Forgot password?

Hotel & SPA Inex Olgica 5*

Достапност на аражманот

*Цените во двокреветна соба се по лице на ден * Цените се нето за нас *Доплата за пансионски  оброк 10 Евра по лице-топло/ладно бифе *Специјални цени за групи се однесуваат на група од минимум 15 лица *Деца од 0 до 6 год без посебно легло-без надомест *Деца од 6 до 12 год со помошен лежај во иста соба со родител 50% попуст *Во цената е вклучено користење на спа центар(базен,теретана,сауна..)   Напомена: Сместување во соби при доаѓање по 14:00 часот Напуштање и одјавување до 10:00 часот Хотел Инекс Горица го задржува правото за промена на горенаведените цени   Начин на плаќање; 1.авансно-со профактура 2.во готово, 3.кредитна каричка VISA ,MASTER CARD , AMERICAN  EXPRESS Со надеж за успешна соработка, срдечно Ве поздравуваме!
Термини Цена по лице
01.07.20203,800ден
Хотел
5 ѕвезди
Македонија
ОХРИД
00389 72 311 810
14:00
12:00
1 вечери

Hotel & SPA Inex Olgica 5*

Почитувани,
Особена чест ни претставува да Ве поканиме да го почувствувате топлото гостомпримство на нашиот хотел, да Ви претставиме дел од нашата богата и стара традиција и да ги споделиме со Вас високо-квалитетните стандарди од страна на нашиот обучен кадар.
Во тој дух Ви нудиме специјални цени за период 2019/2020, која може да ја искористите при Ваши деловни,официјални или приватни потреби.
Понудата ги содржи следните поволности:

 

Цени  за индивидуални гости

за 2019

Вид на соба    BB
1/1 61 E
1/2 47 E
Јуниор  АПП 159 E
Де лукс АПП 219 E
 
Специјални цени Туристички агенции за групи за 2019
Вид на соба BB
1/1 41
1/2 31
Јуниор  АПП 159 E
Де лукс АПП 219 E
 

 

Јуниор  АПП – (максимум 2 лица+дете до 6 години)

Де лукс АПП – (максимум 2 лица+дете до 6 години)

 

 

 

 

 

 

Политика на Hotel & SPA Inex Olgica 5*

14:00
12:00

Услугите на Hotel & SPA Inex Olgica 5*

  • WI FI
  • БАЗЕН
  • БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ

Преглед на оценки (0 оценки)

Hotel & SPA Inex Olgica 5* ОХРИД, Македонија

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

  • Бизнис
  • Двојки
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло