DebitursDebiturs
Forgot password?

Hotel Ryor 3* – Sunny Beach

Достапност на аражманот

Хотел"РИОР" 3* Сончев Брег  термин                 ЈУНИ  ЈУЛИ-АВГУСТ  СЕПТЕМВРИ 
  19.06- 27.06.2021  26.06- 04.07.2021  03.07- 11.07.2021  10.07- 18.07.2021  17.07- 25.07.2021  24.07- 01.08.2021  31.07- 08.08.2021  07.08- 15.08.2021  14.08- 22.08.2021  21.08- 29.08.2021  28.08- 05.09.2021       04.09- 12.09.2021   
бр. ноќи   7  NB-(само ноќевање)   В-(ноќевање, појадок)  HB -(полупансион)     NB-(само ноќевање)             В-(ноќевање, појадок)                HB -(полупансион)  NB-(само ноќевање)    В-(ноќевање, појадок)   HB -(полупансион) 
     1/2 студио, 1/3 студио, 1/4 студио-(без кујна)  126 €-(по особа+превоз) -NВ  160 €-(по особа+превоз) -NВ  126 €-(по особа+превоз) -NВ 
     1/2 студио, 1/3 студио, 1/4 студио-(без кујна)  140 €-(по особа+превоз) -ВВ  180 €-(по особа+превоз) -ВВ  140 €-(по особа+превоз)-BB 
     1/2 студио, 1/3 студио, 1/4 студио-(без кујна)  185 €-(по особа+превоз) -НВ  220 €-(по особа+превоз) -НВ  185 €-(по особа+превоз)-HB 
                                         сингл  /  280 €-ВВ,  315 €-НВ-(по особа)  / 
                  АПП 2+2, АПП 2+3 -  (со мини кујна)  126 €-(по особа+превоз) -NВ  160 €-(по особа+превоз) -NВ  126 €-(по особа+превоз)-NB 
                   АПП 2+2, АПП 2+3 -  (со мини кујна)  140 €-(по особа+превоз) -BВ  180 €-(по особа+превоз) -BВ  140 €-(по особа+превоз)-BB 
                   АПП 2+2, АПП 2+3 -  (со мини кујна)  185 €-(по особа+превоз) -НВ  220 €-(по особа+превоз) -НВ  185 €-(по особа+превоз)-HB 
          АПП 4+2,  АПП 5+2,  АПП 6+2 -  (со мини кујна)  116 €-(по особа+превоз) -NВ  150 €-(по особа+превоз) -NВ  116 €-(по особа+превоз)-NB 
          АПП 4+2,  АПП 5+2,  АПП 6+2 -  (со мини кујна)  130 €-(по особа+превоз) -ВВ  170 €-(по особа+превоз) -ВВ  130 €-(по особа+превоз)-BB 
          АПП 4+2,  АПП 5+2,  АПП 6+2 -  (со мини кујна)  175 €-(по особа+превоз) -НВ  210 €-(по особа+превоз) -НВ  175 €-(по особа+превоз)-HB 
попуст за дете до 2 год. бесплатно,  до 12 год. - 50%       
Термини Цена по лице
19.06.20217,440ден
Хотел
3 ѕвезди
Бугарија
Сончев Брег
+38972311810
14:00
12:00
7 вечери

Хотел “Риор” 3* се наоѓа во централниот дел на Сончев Брег,на 100 м.од Хотел Кубан и 300 м.од плажа. Хотелот (комплексот) располага со 1/2, 1/3, 2+2 студиа, АПП 1/4 , 1/5 со мини кујни,биро,телевизор со сателитска програма,мини бар,телефон,wc,бања,фрижидер,бесплатна клима, интернет (wi-fi), балкон со масичка и столчиња,мал базен со бесплатни лежалки.Во самиот хотел има сопствен ресторан кој на гостите им нуди одлични специјалитети, за време на викенди во ресторанот нуди забава со локални групи во живо .

Политика на Hotel Ryor 3* – Sunny Beach

14:00
12:00

Услугите на Hotel Ryor 3* – Sunny Beach

 • WI FI
 • БЕСПЛАТЕН ПОЈАДОК
 • КЛИМАТИЗАЦИЈА
 • ТЕЛЕВИЗИЈА
 • ТЕЛЕФОН
 • ФРИЖИДЕР

Преглед на оценки (0 оценки)

 • НАПОМЕНА 
 • -   -  Во студио, дозволено е сместување на лица согласно со предвидениот  капацитет, т.е. број на легла. Преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет на развлекување ; 
 • -  Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд. 
 • ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ 
 • -  Доплата за превоз повратен билет- 55 € за возрасни / 40 € за деца  до 12 год. Деца до 2 год - бесплатно (без седиште). 
 • -  Доплата за превоз билет во еден правец- 45 € за возрасни / 30 € за деца  до 12 год. Деца до 2 год - бесплатно (без седиште). 
 • -  Резервација за закажување на термин за враќање(туристичка такса)-€ од особа-(задолжително)-за целиот престој. 
 • -  При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување, уплатената аконтација не се враќа; 
 • -  Поради генерално чистење на собите  после секоја смена, собите се напуштаат  во 08:00 часот, а се примаат после 14:00 часот по локално време. 

Hotel Ryor 3* – Sunny Beach Сончев Брег, Бугарија

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

 • Бизнис
 • Двојки
 • Семејство
 • Пријатели
 • Соло