DebitursDebiturs
Forgot password?

HOTEL KOSMIRA

Достапност на аражманот

Термини Цена по лице
09.07.20203,600ден
Хотел
3 ѕвезди
Албанија
GOLEM
00389 72 311 810
14:00
12:00
1 вечери
HOTEL KOSMIRA BB HB FB GOLEM
  43 EURO 50 EURO 58 EURO  

Duke ofruar një restorant, Hotel Kosmira ndodhet në Golem, 262 metra larg bregut të Detit Adriatik. Qasje WiFi falas është në dispozicion. Dhomat vijnë me një zonë të shtrojë, TV, ajer te kondicionuar, një frigorifer dhe një banjo private me dush, banjë dhe pantofla. Shtesat përfshijnë kutinë e sigurisë dhe objektet e hekurosjes. Në Hotel Kosmira, një kopsht dhe një bar janë në dispozicion të mysafirëve. Objektet e tjera të ofruara në pronë përfshijnë një sallë pritjeje të përbashkët dhe shesh lojërash për fëmijë. Prona ofron parkim falas. Një supermarket është 656 metra larg dhe një restorant dhe një kafene janë 328 metra. Aeroporti i Tiranës është 16 mi larg.

Политика на HOTEL KOSMIRA

14:00
12:00

Услугите на HOTEL KOSMIRA

  • WI FI
  • БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ
  • КЛИМАТИЗАЦИЈА
  • ТЕЛЕВИЗИЈА

Преглед на оценки (0 оценки)

HOTEL KOSMIRA GOLEM, Албанија

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

  • Бизнис
  • Двојки
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло