DebitursDebiturs
Forgot password?

HOTEL “JONI”

Достапност на аражманот

BB 35€ 44€ 53€
HB
FB
Термини Цена по лице
01.06.20190chf
Хотел
Албанија
Ксамил
00389 72 311 810
14:00
12:00
7 вечери

Hoteli gjendet në qendër të Ksamilit largësia nga plazhi është 200m .Dhomat janë dyshe dhe treshe jan te pajisura me ajër të kondicionuar , frigorifer ,tvkablovik, WiFi, ballkon.Hoteli posedon restorantdhe parking.


Хотелот се хаоѓа во цетрарот на Ксамил и одалеченост од плажа е 200 метри.Собите се двокреветни и трокреветни и опремени се со клима уред , фрижидер,кабловски тв ,WiFi, балкон.Хотелот располага се ресторан и паркинг.

Политика на HOTEL “JONI”

14:00
12:00

Услугите на HOTEL “JONI”

  • WI FI
  • БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ
  • КЛИМАТИЗАЦИЈА
  • ТЕЛЕВИЗИЈА
  • ФРИЖИДЕР

Преглед на оценки (0 оценки)

HOTEL “JONI” Ксамил, Албанија

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

  • Бизнис
  • Двојки
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло