DebitursDebiturs
Forgot password?

HOTEL FLORA SUITE 3*+

Достапност на аражманот

Месеци  Термини       Цена  7 Nights All.Inc
Јуни  10.06-18.06      229  
  17.06-25.06  229  
  24.06-02.07  229  
     
Јули  01.07-09.07  249  
  08.07-16.07  249  
  15.07-23.07  249  
  22.07-30.07  249  
  29.07-06.08  249  
     
Август  05.08-13.08  249  
  12.08-20.08  249  
  19.08-27.08  249  
  26.08-03.09  249  
     
Септември  02.09-10.09  229  
  09.09-17.09  229  
  16.09-24.09  229  
  23.09-01.10  229  
  30.09-08.10  229  
  ЦЕНА ЗА ДЕЦА ОД 11, 99 ГОДИНИ – 50% ОД ВКУПНАТА ЦЕНА. ЦЕНА ЗА ДЕЦА ОД 0 ДО 2 .99 ГОДИНИ БЕСПЛАТНО. ЦЕНА НА ПРЕВОЗ БЕЗ СМЕСТУВАЊЕ ВО ХОТЕЛ 60 € ЕДЕН ПРАВЕЦ,  100 € ПОВРАТНА.  

Термини Цена по лице
10.06.202114,198ден
Хотел
3 ѕвезди
Турција
Кушадаси Пакет Аранжман
0038972311810
14:00
12:00
7 вечери

Хотел Flora suites *** се наоѓа на околу 700 м. одалеченост од плажата Long Beach, и на околу 6 км. одалеченост од центарот на Кушадаси. Хотелот располага со вкупно 49 стандард соби и 55 фамилијарни соби, базен за возрасни и деца, отворен и затворен ресторан, лоби бар, Wi-Fi. Секоја соба располага со клима, сопствена бања, балкон, телефон, ТВ, Wi-fi. обезбеден е бесплатен превоз до плажата.

 

Политика на HOTEL FLORA SUITE 3*+

14:00
12:00

Услугите на HOTEL FLORA SUITE 3*+

 • WI FI
 • БАЗЕН
 • БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ
 • БЕСПЛАТЕН ПОЈАДОК
 • КЛИМАТИЗАЦИЈА
 • СОБНА ПОСЛУГА
 • ТЕЛЕВИЗИЈА
 • ФРИЖИДЕР

Преглед на оценки (0 оценки)

HOTEL FLORA SUITE 3*+ Кушадаси Пакет Аранжман, Турција

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

 • Бизнис
 • Двојки
 • Семејство
 • Пријатели
 • Соло