DebitursDebiturs
Forgot password?

HOTEL ELBA

Достапност на аражманот

PRICING OFFER 2021
  Type of room Out of season       Season (15.06-15.09)
    Individual Sea view room +10€ Room for 2 persons   40€ bed & breakfast   50€ bed & breakfast  
Room for 3 persons 50€ bed & breakfast   60€ bed & breakfast  
Room for 4 persons   55€ bed & breakfast   65€ bed & breakfast  
Room for 5 persons 60€ bed & breakfast 70€ bed & breakfast  
All inclusive service Self service table Drinks – no limit Free sunumbrellas Free parking Free wi-fi 3-10 years old kid ½ payment Free for 0-3 years old kids Music live every night Kids party Enjoy    2 Persons              90€              100€
   3 Persons         120€           130€
   4 Persons         140€           150€
2 Persons + 1kid         100€           120€
2 Persons+2 kids         120€           140€
2 Persons+3kids         130€           150€
3 Persons + 1 kid         130€          150€
3 Persons+ 2kids         140€          160€
3 Persons+3kids         150€          170€
      Groups   more than 20persons no limit drinks +8€ Bed & Breakfast      16€ / person      22€ / person  
    HALF BOARD         20€ / person (Bed,Breakfast,Dinner, Beach,Parking, Wi-Fi)     28€ / person (Bed,Breakfast,Dinner, Beach,Parking, Wi-Fi)
    FULL BOARD         24€ / person (Bed  ,Breakfast Lunch, Dinner, Beach,Parking, Wi-Fi)       32€ / person (Bed  ,Breakfast Lunch, Dinner, Beach,Parking, Wi-Fi)  
Термини Цена по лице
15.066,200ден
Хотел
5 ѕвезди
Албанија
Драч
+38972311810
14:00
12:00
7 вечери

Ne ju ofrojmë pushime ashtu siç ju i keni ënderruar, në një atmosferë të mrekullueshme të cilën mund ta shijoni në të katërta stinët e vitit. Ju nuk do të jeni të aftë të fshini nga kujtesa juaj kujtimet dhe ndjesinë e mrekullueshme që do t’ju dhurojë kombinimi i diellit, detit dhe shërbimit tonë! Mos hezitoni të prenotoni pushimet e ëndrrave tuaja. Ne kemi 60 dhoma standarte dhe 25 apartamente. Të gjitha dhomat kanë ballkon, ofrojnë një pamje të mrekullueshme nga deti, si edhe jane të arreduara dhe dizenjuara me nje stil komfort për t’ju dhuruar pushime fantastike. Dhomat përmbajnë: tapet, ajër të kondicionuar dhe ngrohës, TV satelitor, mini bar, telefon, internet Wi-Fi. Tualeti përmban: kabinë dushi, të gjithë elementet e higjienës dhe tharëse flokësh. Ju mirëpresim!

Политика на HOTEL ELBA

14:00
12:00

Услугите на HOTEL ELBA

 • WI FI
 • БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ
 • КЛИМАТИЗАЦИЈА
 • СОБНА ПОСЛУГА
 • ТЕЛЕВИЗИЈА
 • ТЕЛЕФОН
 • ФРИЖИДЕР

Преглед на оценки (0 оценки)

HOTEL ELBA Драч, Албанија

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

 • Бизнис
 • Двојки
 • Семејство
 • Пријатели
 • Соло