DebitursDebiturs
Forgot password?

HOTEL AYMA 4*

Достапност на аражманот

Месеци  Термини       Цена  7 Nights HB
Јуни  10.06-18.06      229  
  17.06-25.06  229  
  24.06-02.07  229  
   
Јули  01.07-09.07  249  
  08.07-16.07  249  
  15.07-23.07  249  
  22.07-30.07  249  
  29.07-06.08  249  
     
Август  05.08-13.08  249  
  12.08-20.08  249  
  19.08-27.08  249  
  26.08-03.09  249  
     
Септември  02.09-10.09  229  
  09.09-17.09  229  
  16.09-24.09  229  
  23.09-01.10  229  
  30.09-08.10  229  
  ЦЕНА ЗА ДЕЦА ОД 11, 99 ГОДИНИ – 50% ОД ВКУПНАТА ЦЕНА.  ЦЕНА ЗА ДЕЦА ОД 0 ДО 2 .99 ГОДИНИ БЕСПЛАТНО. ЦЕНА НА ПРЕВОЗ БЕЗ СМЕСТУВАЊЕ ВО ХОТЕЛ 60 € ЕДЕН ПРАВЕЦ - 100 € ПОВРАТНА
Термини Цена по лице
10.06.20210€
Хотел
4 ѕвезди
Турција
Кушадаси Пакет Аранжман
+38972311810
14:00
12:00
7 вечери

Хотелот се наоѓа на 150 м од плажата Ladies Beach и на 3 км од центарот на Кушадаси. Хотелот располага со ресторан, 2 бара, отворен базен со дел за деца, сауна, амам, фитнес центар. Секоја соба располага со тв, клима, мини бар и балкон.

Политика на HOTEL AYMA 4*

14:00
12:00

Услугите на HOTEL AYMA 4*

 • WI FI
 • БАЗЕН
 • БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ
 • КЛИМАТИЗАЦИЈА
 • ТЕЛЕВИЗИЈА
 • ТЕЛЕФОН
 • ФИТНЕС ОБЈЕКТ

Преглед на оценки (0 оценки)

 

HOTEL AYMA 4* Кушадаси Пакет Аранжман, Турција

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

 • Бизнис
 • Двојки
 • Семејство
 • Пријатели
 • Соло