DebitursDebiturs
Forgot password?

FLORA HOTEL

Достапност на аражманот

Термини Цена по лице
06.06.20203,500ден
Хотел
3 ѕвезди
Турција
Кушадаси
072311810
14:00
12:00

Хотел Флора апартмани нуди приватна област со бесплатни шезлонги и чадори за сонце на Лонг Бич, само 1 км. Хотелот има 2 базени на отворено, слајдови во вода и тениско игралиште на лице место. Одликувајќи паркет подови, модерните простории на хотелот Флора вклучуваат ТВ со рамен екран со сателитски канали, Wi-Fi, климатизација и минибар. Сите тие имаат балкон и купатило. Во ресторанот се служи појадок, ручек и вечера како отворен вклучена, и нуди опции за затворено и отворено за јадење. Лоби бар и базен за базени служат различни алкохолни и безалкохолни пијалоци. Хотелот нуди бесплатна услуга за превоз до плажа. Центарот на градот Кусадаси е 7 километри. Аеродромот Измир Аднан Мендерес е во рамките на 75 км.

         FLORA SUITES  / KUSADASI  
ALL 25.04-22.05 26.09/11.10 23.05/05.0619.09/25.09 06.06/26.0605.09/18.09 27.06/10.07  22.08/04.09 11.07/21.08
STANDART ROOM
P.P IN DOUBLE ROOM 22,00 26,00 28,00 34,00 40,00
DOUBLE ROOM 44,00 52,00 56,00 68,00 80,00
DOUBLE ROOM+EXTRA BED 15.40 18,20 19,60 23,80 28,00
SINGLE ROOM 33,00 39,00 42,00 51,00 60,00
EARLY BOOKINGS;
Booking/Sale period Accommodation period EBD Payment /Sale period
01.10.2019 31.03.2020 01.05.2020 31.10.2020 20% 01.10.2019 29.02.2020
01.10.2019 31.03.2020 01.05.2020 31.10.2020 15% 01.10.2019 31.03.2020

Политика на FLORA HOTEL

14:00
12:00

Услугите на FLORA HOTEL

  • WI FI
  • БАЗЕН
  • КЛИМАТИЗАЦИЈА

Преглед на оценки (0 оценки)

FLORA HOTEL Кушадаси, Турција

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

  • Бизнис
  • Двојки
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло