DebitursDebiturs
Forgot password?

BATIHAN BEACH HOTLE 4*

Достапност на аражманот

I ndodhur në bregdetin e Egjeut, ky hotel bregdetar ofron një plazh privat, 3 pishina të mëdha në natyrë me rrëshqitje uji dhe lehtësira spa. Akomodimi ofrohet nga dhoma me ajër të kondicionuar me WiFi falas. Dhomat elegante të Batihan Beach Resort & Spa janë zbukuruar me ngjyra të buta për të krijuar një ambient të ngrohtë. Të gjitha ato përfshijnë një ballkon me pamje nga deti, pishina ose kopshti. Disa dhoma ofrojnë një oborr spanjol në pishinë. Ka 3 restorante, 2 bare dhe një klub nate në vend. Restoranti kryesor i shuplakave shërben të gjitha ushqimet. Mysafirët mund të gëzojnë ushqim kinez, meksikan ose italian në restorantin a-la-carte. Kokteje të shijshme janë në dispozicion në baret e hotelit. Ofrohen shërbime ushqimore falas për orën pesë të mëngjesit dhe pasdite. Qendra spa përfshin një banjë turke, sauna dhe një pishinë shtëpie. Mysafirët gjithashtu mund të kenë masazhe ose trajtime bukurie. Ekziston një qendër e pajisur mirë e fitnesit për mysafirë me mendje sportive. Hoteli ofron një park Aqua me 3 rrëshqitje uji. Një mini klub për moshat 4-12 vjeç, një basketboll, tenis, volejboll plazhi dhe një gjykatë mini golfi janë gjithashtu në dispozicion. Qendra e qytetit Kusadasi është 7 km nga prona. Aeroporti Izmir Adnan Menderes është 75 km larg. Hoteli ka një transferim të aeroportit privat në vend. Ju lutemi kontrolloni disponueshmërinë nga pritja e hotelit.
Термини Цена по лице
18.06.20208,800ден
Хотел
4 ѕвезди
Турција
Кушадаси
00389 72 311 810
14:00
12:00
1 вечери
BATIHANBEACH HOTEL4*
ALL INCLUSIVE A B C D E F G H
              25.04.20 20.05.20 ###### ###### ###### ###### ###### ###### ###### ###### ###### ###### ######
###### ######               01.10.20  07.10.20                 27.08.20 19.09..-20
Standard Room Maximum accomodation in room is 3 AD
IN DBL PP 34.00 42.00 53.00 64.00 78.00 47.00
DOUBLE 68.00 84.00 106.00 128.00 156.00 94.00
SINGLE 51.00 63.00 79.50 96.00 117.00 70.50
EXTRABED 91.80 113.40 143.10 172.80 210.60 126.90
SINGLE + 1 chd (00-12,99) 51.00 63.00 79.50 96.00 117.00 70.50
SINGLE + 2 chd (00-12,99)(00-02,99) 68.00 84.00 106.00 128.00 156.00 94.00
SINGLE + 2 chd (03-12,99)(03-12,99) 68.00 84.00 106.00 128.00 156.00 94.00
DOUBLE + 1 chd (00-12,99) 68.00 84.00 106.00 128.00 156.00 94.00
DOUBLE + 2 chd (00-12,99)(00-02,99) 68.00 84.00 106.00 128.00 156.00 94.00
DOUBLE + 2 chd (03-12,99)(03-12,99) 85.00 105.00 132.50 160.00 195.00 117.50

Политика на BATIHAN BEACH HOTLE 4*

14:00
12:00

Услугите на BATIHAN BEACH HOTLE 4*

 • WI FI
 • БАЗЕН
 • КЛИМАТИЗАЦИЈА
 • ТЕЛЕВИЗИЈА
 • ТЕЛЕФОН
 • ФРИЖИДЕР

Преглед на оценки (0 оценки)

BATIHAN BEACH HOTLE 4* Кушадаси, Турција

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

 • Бизнис
 • Двојки
 • Семејство
 • Пријатели
 • Соло