DebitursDebiturs
Forgot password?

Apartament”ALTINI”

Достапност на аражманот

BB 28€
Термини Цена по лице
01.06.20192,232ден
Апартамент
Албанија
Ксамил
00389 72 311 810
14:00
12:00
7 вечери

Apartamentet gjenden në qendër te Ksamilit, largësia nga plazhi është150 m .Dhomat janë2,3,4 krevete. Cfo dhomë posedon ballkon , tv , wifi , kondicioner.Kuzhinë dhe banjo.


Апартманте се наоѓат во центарот на Ксамил и се одпечени од плажата 150 м .собите се 2 ,3и 4 креветни, секој соба поседува балкон , тв клима уред , wifi , кујна и купаило.

Политика на Apartament”ALTINI”

14:00
12:00

Услугите на Apartament”ALTINI”

  • WI FI
  • КЛИМАТИЗАЦИЈА
  • ФРИЖИДЕР

Преглед на оценки (0 оценки)

Apartament”ALTINI” Ксамил, Албанија

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

  • Бизнис
  • Двојки
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло