DebitursDebiturs
Forgot password?

ALBORA HOTEL 3*

Достапност на аражманот

Термини Цена по лице
01.07.20201,300ден
Хотел
3 ѕвезди
Турција
Кушадаси
072311810
14:00
12:00
1 вечери

ALBORA HOTEL

Хотелот Албора располага со ресторан, сезонски отворен базен, бар и заедничка дневна во Ајдан. Со градина, хотелот со 3 везди има климатизирани соби со бесплатна WiFi, секоја со приватна бања. Сместувањето нуди 24-часовна пред бирото, услуга во соба и размена на валути за гостите.

Во хотелот, секоја соба вклучува гардероба и ТВ.

Гостите во хотелот Албора можат да уживаат во доручек.

Сместување нуди тераса.

Кусадаси е на 4 км од хотелот Албора, додека Селчук е оддалечен 24 км. Најблискиот аеродром е аеродромот Измир Аднан Мендерес, на 84 км од хотелот.
Hotelot Albora raspolaga so restoran

         ALBORA HOTEL / 3* / KUSADASI   << INDEX
HALF BOARD / EUR 01.06.2020
30.06.2020
01.07.20    31.08.20 1.09.2020                  30.09.19
STANDART ROOM
P.P IN DOUBLE ROOM 17,00 20,00 17,00
DOUBLE ROOM 34,00 40,00 34,00
DBL ROOM+EXTRA BED 46,00 54,00 46,00
SINGLE ROOM 25,50 30,00 25.50
1+1 CHD (0-6,99) 25,50 30,00 25.50
1+1 CHD (7-12,99) 34,00 40,00 34,00
1+2 CHD (0-6,99) (0-6,99) 25,50 30,00 25.50
1+2 CHD (0-6,99) (7-12,99) 34,00 40,00 34,00
1+2 CHD (7-12,99) (7-12,99) 42,50 50,00 42.50
2+1 CHD (0-6,99) 34,00 40,00 34,00
2+1 CHD (7-12,99) 42,50 50,00 42.50
2+2 CHD (0-6,99) (0-6,99) 34,00 40,00 34,00
2+2 CHD (0-6,99) (7-12,99) 42,50 50,00 42.5
2+2 CHD (0-7,99) (7-12,99) 51,00 60,00 51,00
STANDART ROOM
EARLY BOOKINGS;
Booking/Sale period ACC.PERIOD EBD Payment/Sale P. Pym Date PYM % Room Type Type
1.10.19     /    31.3.20 1.5.20/31.10.20 15% 1.10.19/31.3.20 5.4.20 100% ALL Arrıval

Политика на ALBORA HOTEL 3*

14:00
12:00

Услугите на ALBORA HOTEL 3*

  • WI FI
  • БАЗЕН
  • КЛИМАТИЗАЦИЈА

Преглед на оценки (0 оценки)

ALBORA HOTEL 3* Кушадаси, Турција

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

  • Бизнис
  • Двојки
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло