DebitursDebiturs
Forgot password?

Ada Marina Hotel 4* – HB

Достапност на аражманот

Месеци Термини Цена
Juni      02.06-10.06.2023 368 €
  09.06-17.06.2023 368 €
      16.06-24.06.2023 368 €
  23.06-01.07.2023 368 €
Јули       
      30.06-08.07.2023 429 €
      07.07-15.07.2023 429 €
      14.07-22.07.2023 429 €
      21.07-29.07.2023 429 €
      28.07-05.08.2023 429 €
Август      
      04.08-12.08.2023 429 €
      11.08-19.08.2023 429 €
      18.08-26.08.2023 429 €
      25.08-02.09.2023 429 €
Септември       
      01.09-09.09.2023 416 €
      08.09-16.09.2023 372 €
      15.09-23.09.2023 372 €
      22.09-30.09.2023 372 €
Термини Цена по лице
02.06.202322,816.00ден
Хотел
4 ѕвезди
Турција
166
0038972311810
14:00
12:00
7 вечери

Marina Hotel Kuşadası is in the heart of Kusadasi, within a 10-minute walk of Kusadasi Marina and Kusadasi Beach. Featured amenities include a business center, express check-in, and complimentary newspapers in the lobby. A roundtrip airport shuttle is provided for a surcharge (available 24 hours), and free valet parking is available onsite.

Политика на Ada Marina Hotel 4* – HB

14:00
12:00

Услугите на Ada Marina Hotel 4* – HB

 • WI FI
 • БАЗЕН
 • БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ
 • БЕСПЛАТЕН ПОЈАДОК
 • КЛИМАТИЗАЦИЈА
 • ПОРТИР
 • СОБНА ПОСЛУГА
 • ТЕЛЕВИЗИЈА
 • ТЕЛЕФОН
 • ФРИЖИДЕР

Преглед на оценки (0 оценки)

Ada Marina Hotel 4* – HB 166, Турција

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

 • Бизнис
 • Двојки
 • Семејство
 • Пријатели
 • Соло